20. januára 2018
OVB
Sie sind hier:   Pridaj sa k nám » Krok 2: Vstup do praxe
 
        

Krok 2: Vstup do praxe

Počas  štartovacej  fázy  Vašej kariéry získate potrebné vedomosti pozorovaním a analýzou nových vecí.

Spoznáte firmu OVB Allfinanz Slovensko ako aj finančný trh. Spolu s OVB – poskytovateľom finančných služieb - získate prvé skúsenosti ako kontaktovať klienta, ako vypracovať finančnú analýzu.

Odborné zručnosti ako aj naviazanie profesionálneho styku s klientom si osvojíte pomocou odborných a praktických seminárov. Oboznámite sa so súvislosťami a s rôznymi možnosťami, ktoré sa ponúkajú na začiatku Vašej kariéry v oblasti finančného trhu a môžete sa rozhodnúť, čím by ste sa chceli v budúcnosti zaoberať.

   Urobte ďalší krok: Staňte sa registrovaným finančným agentom (sprostredkovateľom).

  
Môj prvý deň v OVB
Minimalizovať
Môj prvý deň v OVB

Rozhodol som sa pracovať pre OVB. Presvedčilo ma to, že spoločnosť  a jej obchodný model sú úspešné v 14-tich krajinách Európy ako aj možnosť neustáleho rastu v budúcnosti.

Ráno som si v tlači krátko prelistoval finančné správy a vzápätí na to som bol v OVB. Dnes sprevádzam pána Šikovného, skúseného finančného sprostredkovateľa ku klientovi, kde vypracujeme jeho finančnú analýzu. Z analýzy vieme zistiť konkrétne potreby a požiadavky klienta týkajúce sa finančných produktov a jeho zabezpečenia do budúcnosti.

Koncom týždňa ma čaká prvý termín seminára. Školiteľ z nášho riaditeľstva nám vysvetľuje ako máme prostredníctvom telefónu správne kontaktovať klientov. Ďalšie semináre sa týkajú zaujímavých tém – techniky predaja, kvality a získavania nových spolupracovníkov.  

Teraz musím ešte údaje, ktoré sme dnes od klienta pri vypracúvaní jeho finančnej analýzy získali zapísať do systému a potom mám voľno. Na prvý pracovný deň to nebolo vôbec zlé. Teším sa na ďalšie dni a na ďalší vývoj v OVB.

 |