20. januára 2018
OVB
Sie sind hier:   Pridaj sa k nám » Krok 3: Registrácia
 
        

Krok 3: Registrácia

Skúška na „Finančného agenta“ v Národnej banke Slovenska

Dosiahli ste najdôležitejšiu etapu. Počas štartovacej fázy ste spoznali proces a systém fungovania a rozhodli ste sa pracovať ako finančný sprostredkovateľ.

Ste pripravený. Ak úspešne zložíte skúšku, získate od Národnej banky Slovenska povolenie pracovať ako „Finančný sprostredkovateľ“.

Intenzívnymi tréningami prehĺbite naučené a efektívne a cielene sa pripravíte na skúšky.

Dodatočné špeciálne semináre (produktové a odborné školenia ako aj soft skills) sú doplňujúcou súčasťou Vášho vzdelávania.

  
Môj deň registrovaného sprostredkovateľa pre OVB
Minimalizovať
Môj deň registrovaného sprostredkovateľa pre OVB

Podarilo sa. Po úspešne vykonanej skúške som oficiálne podriadeným finančným agentom OVB a som zaregistrovaný v Národnej banke Slovenska. Môžem začať vykonávať finančné sprostredkovanie.

Pre mňa ako finančného agenta je dôležité byť stále v obraze, preto začínam svoj pracovný deň  prečítaním aktuálnych správ zo sveta financií. Neskôr si v kancelárii prezriem svoju poštu a e-mailové správy a zadám údaje z môjho posledného stretnutia s klientom do systému.

Dnes poobede mám stretnutie s klientom. Ešte raz mu zavolám a informujem sa, či dohodnutý termín stále platí. Veľmi rád by som zobral so sebou aj nového kolegu z tímu. Zaučím ho do procesu tvorby finančnej analýzy. 

Začal som si vytvárať svoj vlastný tím. Skladá sa z potenciálnych finančných agentov a chcel  by som ich pripraviť najlepšie ako je  to možné na skúšky v NBS. Iba tak budeme vedieť poradiť svojim vlastným klientom.

Sám sa ďalej vzdelávam a využívam aj ponuku vzdelávacích kurzov OVB. S jasným cieľom: dopracovať sa na Management level, aby som získal odborné vedomosti a vedel ich aj využívať a tiež aby som umožnil ďalším uchádzačom o prácu štart ich kariéry v OVB.

Dnes večer sa chystám na tréning hádzanej u nás v meste. Človek nikdy nevie, kde stretne svojich budúcich klientov alebo spolupracovníkov.

 |